Paslaugos

Kūdikių masažas ir kineziterapija

Masažas ir kineziterapija stiprina imunitetą, pagerina kraujotaką, skatina psichomotorinį vystymąsi, sumažina pilvo dieglius, gerina virškinimą. Po masažo ir kineziterapijos kūdikis geriau miega, valgo, tampa ramesnis. Kūdikiai, kurie yra reguliariai masažuojami ir mankštinami visus pirmus gyvenimo metus, jų pabaigoje aplenkia savo bendraamžius fiziniu išsivystymu ir protine branda, taip pat jie rečiau suserga peršalimo ligomis. Rekomenduojama kūdikį pradėti masažuoti ir mankštinti jau antrąjį jo gyvenimo mėnesį, kuomet sumažėja jo rankų ir kojų raumenų tonusas.

Povandeninis masažas

Povandeninis masažas atliekamas stipria srove gulint specialioje vonioje. Vandenyje kūnas tampa lengvesnis, atsipalaiduoja raumenys. Povandeninis masažas  gerina medžiagų apykaitą, tinka stangrinti raumenis numetus svorio, norint atsikratyti antsvorio, sergant nutukimu. Taip pat rekomenduojamas sergantiems kaulų ir sąnarių ligomis, stuburo osteochondroze, neurologinėmis ligomis. Puikiai tinka intensyviai dirbantiems, sportuojantiems žmonėms, padeda atsipalaiduoti.

Masažas

Masažo terapija yra labai senas gydymo būdas, besivystantis ir šiandien. Tai puikus gydomasis, antistresinis metodas, kuriam nereikia jokių vaistų. Masažu gydo celiulitą, sprando, stuburo, raumenų, sąnarių skausmus, mažina antsvorį, atstato judesių laisvumą po traumų, insulto ar kitų susirgimų, šalina raukšles ir strijas, stangrina odą, gerina kraujotaką. Trumpai sakant, masažas – gera priemonė daugeliui sveikatos problemų spręsti.

Masažas yra moksliškai pagrįstas ir labai senai išbandytas gydymo būdas, skiriamas įvairioms ligoms ir traumoms gydyti, gerinantis žmogaus sveikatą,  atstatantis darbingumą, fizines, psichines žmogaus jėgas. Masažas gali būti taikomas ir profilaktiškai sveikatai sustiprinti, išvaizdai pagerinti.

 

 

Kineziterapeutė KRISTINA VILIMAITĖ